Як подати оголошення. Довідкова інформація для користувачів

Перейти вниз

Як подати оголошення. Довідкова інформація для користувачів

Сообщение  Admin в Пн Апр 12 2010, 18:45

Шановні гості форуму! Тут Ви можете розмістити оголошення будь-якого змісту, крім інформації, яка вважається антиморальною за загальноприйнятими нормами у нашому суспільстві. Неетичні оголошення будуть видалятись адміністрацією сайту. Термін розміщення оголошення не обумовлюється. Однак, адміністрація сайту вправі видаляти оголошення, які є неактуальними. Забороняється флуд оголошеннями, тобто їх повторне розміщення за короткий проміжок часу.

Для розміщення оголошення Вам необхідно зареєструватись. Ця процедура є дуже простою, і не вимагає багато зусиль та часу. Якщо Вам складно самостійно розмістити оголошення (рекламу) на форумі, якщо бажаєте розмістити свої фото на цьому форумі, Ви можете надіслати зміст оголошення (реклами), а також фото (не надто великого розміру) електронною поштою на адресу pruchai-ivan@i.ua

Розміщення як приватних оголошень, так і комерційної реклами є абсолютно безоплатним.

Увага! Адміністрація форуму не несе жодної відповідальності за зміст поданих Вами оголошень (реклами). Надану користувачам-(и) інформацію Ви використовуєте на власний страх і ризик.

Дякуємо за співпрацю. Very Happy
avatar
Admin
Admin

Сообщения : 86
Очки : 143
Репутація : 3
Дата регистрации : 2010-04-10
Возраст : 25
Откуда : Переяслав

Посмотреть профиль http://pereyaslav.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения